TMSF, YEŞİLDAĞ HAYVANCILIK’I VE LEZİZ TARIM ÜRÜNLERİ’Nİ SATIŞA ÇIKARDI

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Yeşildağ Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret AŞ'yi ve Leziz Tarım Ürünleri Gıda ve Hayvancılık Sanayi Ticaret AŞ'yi satışa çıkardı.

TMSF'nin Resmî Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilanına göre, Fon tarafından şirketin mal, hak ve varlıkları ile sözleşmelerinden oluşturulan ve satışına karar verilen Yeşildağ Hayvancılık Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ile Fon tarafından şirketin mal ve varlıkları ile sözleşmelerinden oluşturulan ve satışına karar verilen Leziz Tarım Ürünleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ihale edilecek.

Yeşildağ Hayvancılık ihalesinde muhammen bedeli 36 milyon lira olarak tespit edildi. İhalede kapalı zarf ve açık artırma metotları beraber uygulanacak. İhale, 15 Aralık 2021'de saat 11.00'de TMSF'nin Esentepe'deki binasında yapılacak. Leziz Tarım Ürünleri ihalesinde muhammen bedeli 9 milyon 450 bin lira olarak tespit edildi. İhalede kapalı zarf ve açık artırma metotları beraber uygulanacak. İhale, 15 Aralık 2021'de saat 14.30'da TMSF'nin Esentepe'deki binasında yapılacak.

Etiketler