Son bir günde çok hızlı yükselen 3 alt coin

Hızlı yükseliş yapan alt coinler

Cointurk'ün analizine göre düşen bitcoin'e karşın;  son 24 saat içerisinde Voyager Token (VGX), Crypto com Coin (CRO) ve The Sandbox (SAND) yükselmeye başladı. 

Voyager Token (VGX)

Bir süredir 2,5 dolar fiyat seviyelerinde konsolide olan VGX, gün içerisinde kaydettiği yukarı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte 4 dolar seviyelerindeki direncini kırdı ve 4,04 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Voyager Token, gerçekleştirdiği %42’lik yükselişin ardından, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte en çok değer artışı kaydeden kripto para birimi oldu.

Kripto para borsası Crypto com’un kripto para birimi olan CRO, borsanın 700 milyon dolarlık anlaşmasını duyurması ile birlikte yüksek oranlı değer artışları kaydetmeye başladı. CRO, kaydettiği bu değer artışları ile 0,57 dolar fiyat seviyelerine kadar yükseldi. CoinMarketCap verilerine göre CRO, yaklaşık %30’luk yükselişi ile, son 24 saat içerisinde en çok değer artışı kaydeden ikinci kripto para birimi oldu.

The Sandbox (SAND)

Son dönemlerde Metaverse‘ün sıkça konuşulmaya başlanması ile birlikte bu alanda faaliyet gösteren bazı projelerin kripto para birimleri, yüksek oranlarda değer artışları yaşadı. Bu bağlamda The Sandbox, son dönemlerde yüksek fiyat performansı sergileyen kripto varlıklardan biri oldu. SAND, son 24 saat içerisinde kaydettiği yukarı yönlü fiyat hareketleri ile birlikte 3,95 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı ve CoinMarketCap listesinde son 24 saatte en çok değer artışı kaydeden üçüncü kripto para birimi oldu.

Auidus (AUDIO)

CoinMarketCap’in, son 24 saat içerisinde en çok yükselenler listesinde (piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında) kaydettiği %20’lik yükselişi ile dördüncü sırada Algorand (ALGO) bulunurken, beşinci sıraya ise %13,8’lik değer artışı ile Auidus (AUDIO) yerleşti.(cointurk)