SHIBA YÜKSELİŞİNİ HANGİ SEVİYEYE KADAR SÜRDÜREBİLİR?

SHIBA teknik analizi

 

11 Ekim'de gün içinde 0,00002907 dolara kadar yükselen SHIB, devam eden sekme trendinde yüzde 40'tan fazla getiri sağladı.

SHIBA, 0,00002978 dolara yakın teknik destek seviyesine doğru uzun bir ralli amaçlıyor. 

YÜKSELİŞ SERİSİ BAŞLAR MI? 

Shiba Inu grafiği, yatırımcıların kripto para 20-4 saatlik üstel hareketli ortalamasındaki (yeşil dalga) desteği test ettiği sırada SHIB biriktirme eğilimi gösterdiklerini ortaya koyuyor.

Örneğin Shiba Inu, perşembe günü 1-10 milyon aralığında SHIB bulunduran adreslerin 31 milyarın üzerinde token satmasının ardından, yüzde 40'ın üzerinde çakıldı. Ne var ki SHIB, yatırımcıların birikime başlamasının ardından yeniden yükselişe geçti.

Shiba Inu'nun devam eden düzeltmesi, 1-10 milyon aralığında SHIB bulunduran adreslerin satışları ve fiyat arasındaki olası korelasyon ile ilişkili gibi de gözüküyor. Santiment verilerine göre Shiba Inu fiyatı, SHIB milyonerlerinin her satış yapmasının ardından sekme gördü. 

Bu durum, mikro yatırımcılarının satılan arzı toplama isteğini ispatlıyor. 

SHIBA NEREYE KADAR YÜKSELİR?

Shiba Inu fiyatı, genellikle düşüş ile sonuçlanan alçalan üçgen formasyonunu, üst trend çizgisinin üzerinde ve artan hacim ile kapattı. Formasyonun yükseliş ile sonuçlanacağı henüz doğrulanmasa da, beklentiler bu yönde artış yaptı. 

Uzun bir ralli beklentisinin ardında ise geçici flama formasyonu yer alıyor. Bu formasyon, genellikle fiyatın bir önceki yükseliş hareketiyle aynı ölçüde yükselmesiyle sonuçlanıyor. SHIB, böyle bir durumda 0,00004713 dolara kadar çıkabilir. 

Diğer yandan fiyatın flama bölgesinin altına gerilemesi, alçalan üçgen formasyonunu yeniden aktive edebilir. SHIB, bu durumda ise önce 0,00002195 dolara, daha sonra ise 0,00001000 dolara düzeltme yapabilir.