KRİPTO PARA UZMANLARI BU 4 COİNE DİKKAT ÇEKİYOR

Bu coinlere dikkat!

Kripto para yorumcuları 4 coin birimini olumlu olarak yorumluyorlar... 

Yorumcular;  Chainlink’in (LINK) ciddi bir artış yaşamasını beklediğini dile getiriyor. Ancak analistin açıklamalarına göre LINK artışından önce Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Eos (EOS) yükseliş hamlelerini yapacak.

 Litecoin konsolidasyon sürecinden çıktı ve 260 dolarlık önemli dirence doğru ilerliyor. Inmortal konuyla ilgili olarak, “Mükemmel zamanlama, 260 dolara doğru gidiyor.” sözlerini kullanıyor.

Yorumcular; eski kripto para birimleri değerlenmeye devam edecek ve bu duruma LTC öncülük edecek. Inmortal LTC’yi Bitcoin Cash ve EOS’un takip etmesini bekliyor.

Chainlink olumlu sinyal veriyor
İddialı yorumlara göre artış yaşamaya hazır olan bir başka kripto para birimi de Chainlink. LINK/BTC paritesini değerlendiren analist, Chainlink’in, Bitcoin'in karşı ani direncini 0.00065 BTC’de yani 32.51 dolar değerinde kırmasını bekliyor.

“En sevdiğim altcoin/Bitcoin tablolarından biri” sözlerini kullanan Inmortal, yükselişin doğrulanması için 200MA (hareketli ortalama) üzerinde net bir kırılma olması gerektiğini de dile getiriyor.

Ayrıca, 50.000 dolardaki kilit direncin kırılması ile BTC’nin 60.000 dolara doğru harekete geçeceğini ve piyasa hacmi bakımından en büyük altcoin birimi olan Ethereum’un da (ETH) lider kripto para birimini takip edeceği iddia ediliyor... (cointurk)