ETHER için önemli fiyat analizi yayınlandı, sürpriz sonuçlar çıktı

Ethereum fiyat analizi...

Ethereum (ETH), lideri takiben önemli bir engeli aşarak yükseliş trendine momentum kazandırdı. ETH için kısa vadeli görünüm endişe verici olsa da uzun vadeli senaryo büyük ölçüde artış trendini temsil ediyor.

ETHER, 20 Temmuz ile 3 Eylül arasında %134 artarak bir bayrak direği oluşturdu. Ancak kısa süre sonra aşağı yönlü eğilim doğrulanarak konsolidasyon aşamasına geçildi. Bu model, bayrak direğinin yüksekliği ölçülerinden elde edilen kırılma noktasına eklenerek %57’lik yükselişi öngörüyor.

Ethereum (ETH) Fiyat Beklentileri: Metriklerle Desteklenen Kısa ve Uzun Vadeli Görünüm
ETH için kısa vadeli görünüm endişe verici olsa da uzun vadeli senaryo büyük ölçüde artış trendini temsil ediyor.15:07
5 Ekim 2021 

1 Ekim tarihinde Ethereum fiyatı, %17’lik bir ralli ile başlangıç yaptı ve 3.398 dolarlık bariyerle karşılaştı. ETH, an itibarıyla bu engel ile mücadele ederken buranın üzerinde belirleyici kapanış, bir sonraki engeli 3.619 dolar olarak ilan edebilir. Bununla birlikte kritik direnç noktaları 3.952 dolar ve 4.380 dolar olarak kaydedildi.

IntoTheBlock verileri ETH için 3.815 doların ötesinde neredeyse hiç direnç göstermeyen GIOM modelini paylaştı. Bu bölgenin aşılması ETH adına büyük bir boğa koşusunu tetikleyebilir ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.380 doların geliştirilmesine yol açabilir.

Bunun yanı sıra ETH yükselişini destekleyen bir diğer etken piyasa kapitalizasyonunda yükselen bir üçgen modelidir. Bu metrik, Ethereum’un diğer altcoin’lere göre piyasa değerinin bir ölçüsüdür. Bu teknik oluşum, ETH baskınlığında %19’luk bir artış öngörüyor. Mevcut görünüm, yukarı yönlü hareketin onaylandığını belirtiyor.

Endişe Kaynağı Metrik Ne Gösteriyor?
Öte yandan fiyat artışına rağmen son bir ayda günlük aktif adreslerin azalması, piyasa katılımcılarının hala endişeli olduğuna işaret ediyor. Büyük bir grup arasındaki belirsizlik devam ettikçe Ethereum fiyatının 3.200 dolarlık alana geri dönmesi muhtemeldir. (COİNTURK)