EKİM AYINDA BU 4 ALT COİNİN YÜKSELEBİLECEĞİNİ YORUMLADI

Yükselme ihtimali olan alt coinler yorumlandı.

Kripto yorumlarıyla dikkat çeken Van De Poppe, yeni bir YouTube videosunda Eylül ayı için tahminlerini paylaştı.

Van de Poppe, listesinde ilk sırada Bitcoin paritesinde (LINK/BTC) merkezi olmayan oracle ağı Chainlink‘e yer verdi. Van de Poppe’ye göre, LINK/BTC şu anda bir yükseliş trendinde ve güncel değeri olan 23.31 dolar değerindeki 0.00057 BTC’den %40’lık bir artış için hazır görünüyor.

Curve (CRV) %44’lük Bir Artış İçin Hazır!
Ünlü analistin listesinde 2. sırada ise merkezi olmayan borsa Curve Finance‘in (CRV) yönetim token’ı olan Curve yer alıyor. Van de Poppe, CRV/BTC çiftinin 0,000059 BTC veya 2,55 dolarlık işlem fiyatından %44’lük bir hamle yapmaya hazır olduğunu belirtti.

Elastik blok zinciri ağı SKALE’de de Ekim ayında güzel performans bekleyen kripto analisti Poppe, SKALE‘nin önümüzdeki ay Bitcoin karşısında (SKL/BTC) güzel bir yükselişe hazır olduğunu tahmin ediyor.

 Van de Poppe, Bitcoin’e (RUNE/BTC) karşı merkezsiz değişim protokolü olan THORChain‘i de yakından takip ettiğini belirtti. Van de Poppe, RUNE/BTC‘nin şu anki fiyatı olan 7.04 dolar değerindeki 0.00016 BTC’den %100’lük bir artış başlatmadan önce konsolide olmasını bekliyor.

Öte yandan, blockchain verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan Graph, Poppe’nin listesinde yer alıyor. Van de Poppe’a göre GRT, Bitcoin’e (GRT/BTC) karşı %100’lük bir dalgalanmayı ateşlemek için sadece bir direnç uzakta. Ünlü analist GRT için bu seviyelerin önemli olduğunun altını çizdi.