COİN PİYASALARI BU PARALARDAN YÜKSELİŞ BEKLENİYOR

Yıldızı parlayabilecek coinler yorumlandı...

Cointurk tarafından, düşük Hacimli CKB, SRM, HNT ve FEG'in önümüzdeki günlerde popülerlik kazanması ve fiyatlarında artış olabileceği yorumlanıyor. 

Serum, merkezi olmayan finansa (DeFi) benzeri görülmemiş hız ve düşük işlem maliyetleri getirmeyi hedefleyen merkezi olmayan bir borsa (DEX) ve ekosistem olarak tanımlanabilir. FTX, Alameda Research ve Solana Foundation gibi ortakların yer aldığı bir konsorsiyum tarafından oluşturulan açık kaynaklı bir proje olan Serum’un yerel varlığı SRM’ye olan ilginin ise günden güne arttığı ifade edilebilir.

Helium (HNT), Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları için merkezi olmayan şekilde Blockchain ağıdır. Temmuz 2019’da başlatılan Helium ana ağı, düşük güçlü kablosuz cihazların birbirleriyle iletişim kurmasına ve node ağı üzerinden veri göndermesine olanak tanıyor.


FEGtoken (FEG), merkezi olmayan finansın (DeFi) yapılandırılma şeklini yeniden tasarlamayı amaçlıyor. FEGtoken, DeFi’nin çok ihtiyaç duyulan gelişmeleri için şimdiye kadar tasarlanmış en sağlam ekosistemi sunduğu ifade ederken, DeFi’nin çalışma şeklini tamamen yeniden şekillendirmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır.

CKB Coin, Nervos Network, kendisini açık kaynaklı bir kamu blok zinciri ekosistemi ve protokoller topluluğu olarak tanımlıyor. Nervos CKB (Ortak Bilgi Tabanı) ise Nervos Ağı’nın proof-of-work olan halka açık blok zinciri protokolü olarak tanımlanabilir.