BITCOİN İLE YÜKSELİŞE GEÇEN 3 ALT COİN İSMİ

Bitcoin ile yükselişe geçen alt coin isimleri çok bilinmiyor.

Bitcoin (BTC) 51.000 dolarda tutunmaya çalışırken altcoinler de ciddi fiyatlamalar yapıyor. Kısa sürede yatırımcılarına ciddi para kazandıran bu 3 altcoin, Bitcoin hareketlerine bağlı olarak hareketine devam ediyor. BTC yükselirken desteklenen altcoin fiyatları güçlü bir boğa sezonunun başlangıcına mı işaret ediyor?

Gün içinde %20’nin üzerinde fiyatlama yapan bu altcoinler mevcut piyasa koşullarına göre hareketine devam edecek gibi görünüyor.

API3 ve Oasis Network (ROSE)
Açık finans ve sorumlu veri yönetimini hedefleyen blockchain projesi güvenlik odaklı yapısıyla ilgi çekiyor. Oasis Network (ROSE) kısa süre önce API3 ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Protokolün Airnode hizmeti için bir Rust sürümü oluşturulacak.

PARSIQ (PRQ)
Gün içinde %30’a yakın artış gösteren PARSIQ (PRQ) fiyatı 1 dolara sınırına kadar dayandı. Hali hazırda 0,88 dolara gerileyen fiyat gün içinde 0,991 seviyesini gördü. Gün içinde görülen en dip seviye ise 0,73 oldu.

Analitik platformunun yerel tokenı PRQ sadece bugün %50’nin üzerinde fiyatlama yaptı. Yeni abonelik modelini duyuran PARSIQ (PRQ) dünyanın ilk merkezi olmayan SaaS yazılımı kullanıma açacak. Bulut sağlayıcılarının bulut tabanlı uygulama yazılımı geliştirerek müşterilerine sunduğu bir model olan SaaS dünyada da henüz çok yenidir. Kısa bulut tabanlı yazılım hizmeti olarak da analiz ediliyor.

Travala (AVA)
Bugün %51 yükselen AVA fiyatı 3,57 dolardan 5,38’e kadar yükseldi. Şu an 4,78 dolardan alıcı bulan AVA, yaklaşık 110 milyon dolar günlük hacim yakaladı. Uçuş ve konaklama hizmeti sağlayan proje ile dünyanın 230 ülkesine ve 90.000 farklı noktaya uçabiliyorsunuz. Aynı zamanda konaklama rezervasyonu da yapabiliyorsunuz. (cointurk)