4 gün içinde Bitcoin için olumlu yükseliş yorumları yapılıyor

Bitcoin'in yeniden yükseleceği yorumlanıyor...

bu hafta 55.650 dolara kadar gevşedi. Son bir aydaki en dip seviyesini gören Bitcoin fiyatı yönünü yeniden yukarı çevirdi. Bir önceki 70.000 dolar testinde başarısız olan ve geri çekilen BTC eski cüzdanların alım desteği oldu. 

Kısa vadeli hareketli ortalamalar 59.000 dolar seviyesinin aşılmasıyla pozitife döndü. RSI nihayet aşırı satış bölgesinden yukarı yönlü seyrediyor. Momentum artıyor ve MACD pozitif, eğer fiyat 60.000 doların üzerinde tutunabilirse bizi önümüzdeki hafta yeşil piyasalar bekleyebilir. Özellikle Ethereum ve BNB gibi altcoinlerin yeniden ATH testlerine niyetlenmesi mümkündür. Fiyat haftalık kapanışta 58.896 doların altına düşmedikçe umutlu yorumlar yapılıyor. 

BTC İÇİN YÜKSELİŞ SENARYOLARI 
Rekt Capital, fiyatın mevcut durumunu pozitif görüyor. BTC, 200 EMA’nın en az %50 üzerinde ve analiste göre bu durum yükselişin devam edeceğini gösteriyor. Özellikle uzun vadeli yatırımcıların yükseliş beklentilerine katılan Rekt Capital, fiyatın yıl sonuna kadar ATH testlerine devam edeceğini öngörüyor. 

PlanB ise Kasım ayı için daha önce belirlediği 98.000 dolar hedefinde ısrarcı, aylık kapanışa sadece 10 gün kaldı. Bu ısrarının kendi analizlerine dayandığını açıklıyor. Diğer bir popüler analist Pentoshi, haftalık kapanışın 59.000 ile 61.000 dolar arasında olmasını ve bu durumun önümüzdeki günlerde yükselişi tetik desteklemesi yorumlanıyor. 

Michaël van de Poppe, fiyatın döngü içindeki yükseliş evresini sürdürdüğünü yorumluyor.